نوسان گیری روزانه ارز دیجیتال

کدام ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه مناسب است؟

جالب است بدانید که یکی از روش های فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال، بهره مندی از روش نوسان گیری روزانه  است که معامله گران زیادی بدان علاقه مند هستند و می توانند سودهای خوبی را کسب نمایند. چنانچه قصد سرمایه گذاری و استفاده از این روش را داشته باشید، نیاز به انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای انجام معاملات روزانه دارید که یک فرصت عالی و بی نظیر را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری و معاملات روزانه بپردازیم. پیش از آن بهتر است توجه شما را به این نکته جلب نماییم که، هر ارز دیجیتال برای نوسان گیری مناسب نبوده و بهتر است که برای انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را مورد بررسی قرار داده و تحت هیجان شرایط پامپ و دامپ بازار قرار نگیرید.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

بهره مندی از روش نوسان گیری روزانه در بازار ارز دیجیتال به منزله یک سرمایه گذاری کوتاه مدت محسوب می شود و برای آنکه بتوانیم به معرفی بهترین ارز دیجیتال بپردازیم، باید به بررسی سه بخش، پرنوسان ترین ارز دیجیتال، بهترین شت کوین و بهترین آلت کوین ها برای نوسانات روزانه ارز دیجیتال بپردازیم که در واقع هر یک از این دسته ها دارای شرایطی به شرح زیر می باشند.

پرنوسان ترین ارز دیجیتال:

رمز ارزهای پرنوسان که معمولا مورد توجه معامله گران هستند، در شمار مستعدترین انواع رمز ارزها برای پامپ ها و دامپ ها هستند. این ارزهای دیجیتال ممکن است با چالش هایی برای کاربران و سرمایه آنها همراه باشد. به همین دلیل هیچ توصیه ای بر انتخاب نوع خاصی از ارز دیجیتال را در این زمینه به شما ارائه نمی کنیم. در واقع انتخاب آن با توجه به بررسی ها و تحلیل ها و تصمیم گیری نهایی به عمل آمده از سوی شما، انجام می شود.

در نظر داشته باشید که بی ثبات ترین ارزهای دیجیتال آنهایی هستند که دوام زیادی نداشته و معمولا معامله گران بر روی آنها تمرکز نمی کنند. از سوی دیگر، گروهی از ارزهای دیجیتالی که به تازگی معرفی شده اند نیز در این دسته قرار داشته و ممکن است بیش از 1000٪ رشد را در طول هر روز تجربه کنند.

بهترین شت کوین:

گروه دوم شت کوین و میم کوین ها هستند که می توانید تعداد بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال را در این بخش مشاهده و انتخاب کنید. لازم به ذکر است که هدف شما در نوسان گیری روزانه، نگهداری و سرمایه گذاری طولانی مدت نیست و به همین دلیل نیازی نیست که در بازار ارزهای دیجیتال پرنوسان و شت کوین باشید. زیرا این دسته از رمز ارزها در کوتاه مدت، جذابیت و مطلوبیت مد نظر را نخواهند داشت.

به یاد داشته باشید که روش معاملات نوسان گیری روزانه همراه با چالش ها و ریسک های زیادی خواهد بود و در این میان، خرید رمزارز بی کیفیت، ریسک این روش سرمایه گذاری را افزایش می دهد. پس نهایت دقت را به کار بندید تا بتوانید به سود مطلوب خود دست یابید.

برای انتخاب بهترین رمز ارز برای نوسان گیری ارز دیجیتال، بهتر است موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهید و ویژگی های آن را به دقت بررسی نمایید تا در نهایت بتوانند انتخاب شما را دقیق تر سازند.

بهترین آلت کوین:

برای انتخاب انواع آلت کوین ها به منظور بهره مندی از روش نوسان گیری روزانه، نیاز است که حتما به ویژگی هایی چون، حجم معاملات، ارزش بازار، تعداد کوین های در گردش، قیمت، موجود بودن در صرافی ها و مواردی دیگر را به خوبی مد نظر قرار دهید. زیرا هر یک از آنها می توانند ویژگی مثبتی برای انتخابی ایده آل تر، محسوب شوند. اگر چه که آلت کوین های بسیار زیادی در بازار موجود است و هر یک از آنها می توانند گزینه ای برای انتخاب شما باشند، ولی در اینجا و به منظور آشنایی بیشتر، به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال اتریوم: اتریوم یکی از ارزهای دیجیتال است که در لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری قرار دارد و باید این نکته ار در نظر داشته باشید که این رمزارز معمولا با کارمزدهای نقل و انتقال زیادی همراه است. بنابراین، پس از خرید و فروش، ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی برای آن بپردازید. اما اگر اتریوم را در کیف پول دیجیتال خود دارید، می توانید به راحتی از آن برای معاملات و ترید استفاده کنید. شبکه بلاک چین فوق العاده ای که برای اتریوم توسعه داده است، این رمزارز را هم برای سرمایه گذاری و هم برای معامله روزانه، ایده آل کرده است.

ارز دیجیتال ترون: رمز ارز دیگری که در لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری قرار دارد، ارز دیجیتال ترون است. به دلیل حجم زیاد کوین های در حال گردش در شبکه ارزهای دیجیتال ترون، قیمت این ارز دیجیتال، افزایش چندانی نداشته است. با این حال، برای کسانی که به دنبال بهره مندی از روش نوسان گیری روزانه در بازار ارز دیجیتال هستند، می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. علاوه بر این، اعتبار بسیار بالای ترون، آن را به عنوان یک ارز دیجیتال معتبر و شناخته شده، معرفی می نماید که هر یک از معامله گران به راحتی می توانند به این ارز دیجیتال، اعتماد کنند.

ارز دیجیتال بایننس کوین:  بایننس کوین، یک ارز دیجیتال مناسب برای پرداخت آنلاین و جایگزین برای پول های واقعی است. صرافی بزرگ بایننس نیز از این رمزارز پشتیبانی کامل دارد و به همین دلیل است که بسیاری از تحلیلگران و معامله گران علاقه زیادی به سرمایه گذاری در آن دارند. اگر به دنبال یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت یا معامله گری روزانه هستید، می توانید بر روی قابلیت های بایننس کوین، حساب کنید.

ارز دیجیتال تتر: سرمایه گذاری و معامله روی این ارز دیجیتال، برای کاربران ایرانی و معامله گران کشورهایی که ارزش پولی بسیار پایینی در برابر دلار آمریکا دارند، می تواند مناسب باشد. همانطور که میدانید، تتر یک استیبل کوین است و قیمت آن همیشه در حدود یک دلار در بازار باقی می ماند. از آنجایی که قیمت ارز دیجیتال تتر به طور مداوم در بازار حدود یک دلار است، جای نگرانی وجود نخواهد داشت و یک ریسک برای سرمایه گذاری نیست.

افرادی که روش های پیش بینی قیمت دلار را می دانند، به جای خرید مستقیم دلار از بازار آزاد ایران، می توانند تتر را در مبادلات ارز دیجیتال خریداری کنند و به راحتی سرمایه گذاری جذاب و کم ریسکی داشته باشند. در واقع در این سرمایه گذاری، شما در حال خرید و فروش دلار آمریکا هستید. ارزش دلار آمریکا نسبت به ریال ایران در حال رشد بوده و شما می توانید از این طریق، به سود مناسبی برسید.

ارز دیجیتال ریپل: ارز دیجیتال ریپل، یکی از بهترین ارزها برای نوسان گیری روزانه در بازار است، اما قبل از سرمایه گذاری باید فاکتورهایی همچون حجم، ارزش و تعداد کوین های در حال گردش آن را در نظر گرفت. از آنجایی که قیمت این رمزارز بسیار پایین است، می توان برای نوسان گیری با سرمایه گذاری بسیار کم اقدام کرد.

ارز دیجیتال بیت کوین: یکی از بهترین انتخاب ها برای معاملات روزانه، ارز دیجیتال بیت کوین است و تنها چالش بزرگ این رمزارز، قیمت بالای آن است.

مراحل انجام نوسان گیری روزانه ارز دیجیتال

  •  مرحله یک: انتخاب بهترین صرافی آنلاین

برای انتخاب بهترین صرافی، نیاز است که حتما مواردی مانند، امنیت و اعتبار، داشتن رمز ارزهای مهم بازار، کارمزد معاملاتی پایین و پشتیبانی مداوم آن را مد نظر قرار دهید و با اعتماد، آن صرافی را انتخاب نمایید.

  • مرحله دو: انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری
  • مرحله سه:  انتخاب بهترین استراتژی برای نوسان گیری ارز دیجیتال

با توجه به مواردی که در این مقاله بیان شد، می توانید اطلاعات مفیدی را در مورد روش نوسان گیری روزانه کسب نموده و تصمیمات بهتری در انجام معاملات خود داشته باشید.